23.4.2019

Spouštíme registraci na Běh na Moment. A chystáme novinku

Dnešním dnes oficiálně spouštíme registraci na závod Pojďte se na Moment proběhnout!, který se uskuteční v neděli 9. června. Poběží se ve čtyřech kategoriích od běhu těch nejmladších až po dospělé závody. Registrovat se můžete až do 31. května na těchto stránkách v záložce Registrace.

Letos pro Vás dokonce máme novinku v podobě speciální soutěže týmů. Chcete s ostatními poměřit své běžecké síly ve skupinové soutěži? Nejedná se o běžné štafety. Rozhodovat bude až konečné pořadí všech jednotlivců každého čtyřčlenného družstva. Pouze ten nejlepší vyhraje speciální cenu. Každý má šanci.

Pro účast v této soutěži tedy stačí dopředu při registraci uvést jména s příjmením dalších tři účastníků závodu Pojďte se na Moment proběhnout!, s nimiž hodláte soutěž týmů vyhrát. Následně v den konání závodu po uběhnutí všech soutěžních kategorií sečteme pořadí jednotlivých běžců a ten tým, jehož členové budou mít v součtu nejlepší umístění napříč všemi kategoriemi, se stane tím vítězným.

A co čeká na výherce? Dobrodružství pro celý tým! Vemte parťáky a pojďte se na Moment proběhnout! 

HARMONOGRAM ZÁVODU:

9:30   nesoutěžní Dětský závod na 1 km (s rodiči i bez): do 10 let (včetně):   50 Kč

9:45   Juniorská míle (1, 6 km): dívky a kluci 11 – 15 let (včetně):   75 Kč

10:00   Závody dospělých na 5 (muži i ženy):   150 Kč

10:45   Závody dospělých na 10 (muži i ženy):   150 Kč

Začátek prezence na všechny závody je v 8:30. Končit budou vždy jednotlivě patnáct minut před začátkem daného závodu (tzn. prezence na Závod dospělých na 5 km bude končit v 9:45 atd.).

Vyhlášení všech kategorií proběhne hromadně přibližně ve 12:15 po doběhnutí všech závodních kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top