24.7.2019

Fotokniha od Saal Digital překvapí svým originálním designem i pohodlností při tvorbě

Fotokniha od Saal Digital nás velmi příjemně potěšila. Zatím jsme se ještě nesetkali s fotoknihou takové kvality, zejména z hlediska pevnosti vazby, tloušťky stránek i barevnosti fotografií. 

Co stojí za vyzdvihnutí, je určitě samotná aplikace, v níž se fotokniha modeluje. Uživatel si může zvolit šablonu, do které následně vkládá své fotografie. Jde tedy o uživatelsky příjemné prostředí. Modelace je velmi variabilní, a uživatel si tak může vybrat ze široké škály možností. 

Drobné zklamání v nás vzbudil snad jen fakt, že v aplikaci není příliš dobře vidět kvalita vkládaných fotografií. Je potřeba si proto dát velký pozor na to, aby si uživatel do fotoknihy vkládal především ty kvalitní fotografie. Ty nekvalitní se totiž opravdu mohou nekvalitně projevit také ve finálním produktu. Tato zkušenost v nás ale nevzbudila přílišné zklamání. 

Celkově vzato můžeme s fotoknihou vyjádřit maximální spokojenost. Jednoznačně bychom tuto zkušenost doporučili všem ostatním. Je vhodná jako dárek či vzpomínka na významnou událost. Do budoucna se dost pravděpodobně na Saal Digital obrátíme s požadavkem třeba na jiný produkt složený z fotografií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top