http://xors.czPosláním je porozumět potřebám klientů a poskytnout jim přesně takové řešení, které jim umožní efektivně využívat tiskové a produkční systémy tak, aby pro ně byl výsledek co nejvíce přínosný a hospodárný. 

xors.cz

Mindok je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

www.mindok.cz

Mental cafe je unikátní projekt, díky němuž klienti ostravského Čtyřlístku – centra pro osoby se zdravotním postižením, mohou obsluhovat ve vybraných kavárnách v Ostravě.

mentalova.9e.cz

Sdružení lékařů, záchranářů, zdravotních sester, zdravotníků a pedagogů, kteří si dali za cíl zajistit nejen co nejkvalitnější zajištění akcí a pořádání kurzů, ale také pomoc v krizových situacích, ať už jde o hromadné nebezpečí, či například pomoci při pátrání po pohřešovaných osobách.

rescue.ostravak.com

ALEX FOX je firma s tradicí zabývající se reklamním textilem. Jejich předností je profesionalita a možnost vše udělat na míru.

www.alexfox.cz

Postarají se o vše týkající se fotografií, od kalendářů, fotoknih, pexesa po cestovatelský deník. 

tisknialbum.cz

MADEJA sport se věnuje prodeji vybavení pro lyžování, skialpinismus, snowboarding, cyklistiku i běhání. Nechybí ani servis a půjčovna.

www.madejasport.cz

Copycentrum nabízející především osobní přístup a individuální tisková řešení. Zajistí Vám grafický návrh, včetně jeho tiskové realizace.

vytiskni.to

V roce 1994 byl v Ostravě založen tento obchod s cílem nabídnout lidem v České republice tu nejširší nabídku sportovní obuvi, což platí dodnes.

www.d-sport.cz

Hlavní myšlenkou obchodů bez obalu je ušetření zatěžování přírody nadbytečnými obaly – odpadky. Na místo toho se můžeme navrátit k historii (a to ne tak dávné) nákupem surovin bez obalu, na váhu.Bez obalu se tedy v maximální možné míře snaží zajistit co nejvíce lokální a co nejvíce kvalitní produkty. Další výhodou nákupu bez obalu je i nižší cena. Věděli jste, že u některých maloobchodních produktů je cena tvořena z 20 až 50 % právě obalem? Zde nakupujete se svým opakovaně použitelným obalem.

www.bezobalu-ostrava.cz

Náplní je organizace akcí – pro malé i velké firmy, veřejnost i soukromé osoby. Připravují návrh atraktivního programu nezávisle na počasí, ročním období a zaměření akce. 

Únikové hry, sooutěžní duely, zábava. Vyzvěte partnery nebo přátele na duelový souboj. Celkem projdete 8 her, které prověří vaši logiku, bystrost, paměť, postřeh, ..

Všemi duely vás vede průvodce, podobně jako v Pevnosti Boyard.

duelpark.cz

https://www.horybory.cz/Běžecký štafetový závod na 350 km / 30 etap / tým šesti až deseti běžců / předávky na pevně stanovených místech / Kategorie A – Smíšený tým 6 – 10 běžců / Kategorie Z – Ženský tým v počtu 6 – 10 bežkyň.

www.horybory.cz

Scroll to top