Staňte se součástí organizačního týmu běhu na Moment

Přidejte se do týmu a pomozte nám s organizací charitativního závodu Pojďte se na Moment proběhnout! 13. května. Získáte cenné množství zkušeností, řadu nových přátel a třeba oficiální tričko závodu. Stačí se registrovat na webu závodu v záložce Dobrovolníci.

Závod Pojďte se na Moment proběhnout! je zejména událostí pro celé rodiny i profesionální běžce, kteří si v nedělní den rádi zasportují. Pokud ale sportovní výkony nejsou vaším šálkem kávy, je tu příležitost podílet se na organizaci závodu. Možnost stát se dobrovolníkem.

Tento charitativní běžecký závod může být obrovskou příležitostí pro ty, kteří rádi pomáhají a chtějí být součástí pořadatelského týmu. Odměnou každému dobrovolníkovi bude řada cenných zkušeností, občerstvení a oficiální tričko závodu.

Možnost stát se dobrovolníkem a pomáhat s organizací charitativního závodu nebyla nikdy snazší. Stačí vyplnit přihlašovací formulář v záložce Dobrovolníci na webu závodu a stanete se součástí organizačního týmu události s nezapomenutelnou atmosférou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *