Závod Pojďte se na Moment proběhnout! spouští registraci

Spouštíme registraci na charitativní závod Pojďte se na Moment proběhnout! Všichni zájemci se nyní mohou registrovat na webových stránkách závodu v záložce REGISTROVAT.

V ceně startovného je občerstvení po závodě, oficiální tričko závodu, bohatý doprovodný program a především možnost postavit se na start tohoto jedinečného závodu.

Počet triček i počet startovních míst je omezený. Tak neváhejte a registrujte se ještě dnes. Vezměte s sebou svou rodinu i kamarády a zažijte skvělou atmosféru tohoto závodu.

Pojďte se na Moment proběhnout! je charitativní běžecký závod pro celou rodinu. Jeho smyslem je finanční podpora neziskové organizace Moment. Pro závodníky je po doběhnutí připraveno občerstvení. Nejlepší běžci budou odměněni medailemi věcnými cenami.Závodu se může zúčastnit opravdu každý. Poběží se závody v kategoriích pro profesionální běžce, juniory i ty nejmenší děti se svými rodiči. Pro ty čeká v cíli navíc sladká odměna. Sportujeme pro dobrou věc. Pojďte se proběhnout. Alespoň na Moment…

2 odpovědi na “Závod Pojďte se na Moment proběhnout! spouští registraci”

 1. Dobrý den,
  v pondělí 23.4 jsem platil startovné, můžete mi prosím sdělit, zda přišlo.

  Děkuji a zdravím! Pavel Sedlík, 1952, běh, 5 km

  1. Dobrý den pane Sedlíku,
   ano, platba za Vaši registraci dorazila v pořádku.
   Budeme se na Vás moc těšit na startu.

   Mějte se krásně
   Tým Pojďte se na Moment proběhnout!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *